Tell Me What To Do

 Cześć!

flower_outfit

 Ktoś w ogóle jeszcze czyta te wpisy?
Myślę, że czasy świetności blogów już dawno minęły. O ile można je nazwać czasami świetności. Pamiętam jak kilka lat temu z wypiekami na twarzy dodawałam nowy post. Umawiałam się na zdjęcia z koleżankami, wypatrywałam, co nowego dodały znajome blogerki. Wtedy wszystko wydawało się prostsze. Każdy pisał o czym chciał i robił to dla pasji. Oczywiście, jak to mawiał klasyk, jeżeli jest się w czymś dobrym, to nie powinno się robić tego za darmo. Wydaje mi się, że wtedy na blogowanie poświęciłam zbyt wiele czasu i za bardzo się temu oddałam. Zapomniałam o innych, ważniejszych rzeczach. Teraz, tak naprawdę wystarczy Instagram, żeby zainteresować innych tym, co robimy.

flower_outfit

 Dzisiaj przybywam ze stylizacją, do której sesja odbyła się wieczorem. Było około 20:00, więc zdjęcia wyszły dość ciemne. Myślę, że mają swój urok! Co sądzicie?

flower_outfit

Odkąd mieszkam w Krakowie zauważyłam, że mieszka i pracuje tam bardzo dużo obcokrajowców. Myślę, że jest to bardzo pozytywne, ponieważ dzięki temu pokazujemy, że Polska jest bardzo otwarta na osoby z innych krajów. Może znacie kogoś, kto byłby zainteresowany czymś takim, jak karta pobytu stałego? Wyrobienie takiej karty może się wydawać problematyczne, ale z pomocą przychodzą różne firmy. Przykładowo, jest to Visa and Work. To taka mała ciekawostka, która może okazać się przydatna. :)

flower_outfit
Top and shorts - LINK

Komentarze

 1. A lovely post
  hope you had a lovely Monday?

  NEW POST
  https://www.melodyjacob.com/2018/07/simply-be-swimdresses.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak. Ja pamiętam jak byłam jeszcze w liceum i założyłam swojego pierwszego bloga, żeby mieć miejsce, w którym mogę opisywać swoje życie. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Zarówno jeżeli chodzi o moje życie, jak i same blogi.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też mam wrażenie, że blogi odchodzą w zapomnienie :) mimo, iż tak jak piszesz- ich czasy świetności mijają, mi z blogowaniem trudno się rozstać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz trzeba iść w stronę Vlogów, a później jeszcze mniej wymagającą stronę dla użytkownika -_-

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale Hosting to zmień Pjoter na szybszy bo się strona 5min ładuje :P

  OdpowiedzUsuń
 6. no super:) piekne zdjecia

  OdpowiedzUsuń
 7. Super wyglądasz, zwłaszcza z tym wiankiem :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Super wyszłaś na tych zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdjęcia są naprawdę świetne, a co do reszty treści to niestety muszę się z Tobą zgodzić, eh :/

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnóstwo osób czyta jeszcze te wpisy i na wiele wspaniałych blogów, prowadzonych z pasją i sercem można natrafić w sieci. Śmiem przypuszczać, że żadna aplikacja nie zastąpi tradycyjnych blogów. Nie każdy ma bowiem smartfon z Instagramem...

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetne zdjęcia! Ja mimo wszystko zamiast instagrama wolę bloga ;)
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Myślę, że wciąż blogi czyta więcej osób niż się wydaje, jednak napewno mniej niż kiedyś. Wszystko się zmieniło, ale najważniejsze by robić to co lubimy najbardziej. Fantastyczne fotografie, mają klimat! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Podoba mi się taka stylizacja

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty