Dressses

by - czerwca 17, 2020


white lace dress

Cześć! Już połowa czerwca, a ciągle pada i pada, dlatego jestem zmuszona robić zdjęcia w domu. Na szczęście ułatwia mi to ładny wystrój, który panuje w pokoju urządzonym przez moją siostrę. Toaletka została przerobiona z maszyny do szycia, a lustro jest bardzo stare. Na szczęście każdy przedmiot może otrzymać nowe życie.

white lace dress

white lace dress

white lace dress

white lace dress

Tak samo robię w przypadku ubrań. Uwielbiam buszować po second handach, ponieważ zawsze można tam znaleźć świetne perełki. Sukienka, którą znajdziecie poniżej kupiłam za około 11 zł. Niestety nie mogę się pochwalić takimi znaleziskami jak torebki warte 6000 zł, albo buty ze znanych domów mody, jednak zawsze coś ciekawego potrafię tam znaleźć. Z przykrością stwierdzam, że teraz zakupy w lumpeksie wyglądają trochę inaczej niż kiedyś, ponieważ nie ma już wyprzedaży za 1 zł, teraz musimy wydać minimum 3 złote za ubranie. Tak jest w second handach z mojej okolicy.Teraz są również modne satynowe sukienki, które można znaleźć na dziale z piżamami. Z powodzeniem takie stroje można założyć na jakieś eleganckie spotkanie i nikt nie pomyśli, że to koszula nocna. Tę złotą sukienkę kupiłam za 5 zł.


Z tej sukienki również jestem bardzo zadowolona. Kupiłam ją za 16 zł, ale mogę ją spokojnie założyć na jakieś wesele. Na początku chciałam ją sprzedać za grosze, ponieważ była lekko zadrapana, ale w końcu stwierdziłam, że ją zostawię, ponieważ taka sukienka może mi się kiedyś przydać. :)
A Wy macie jakieś udane łupy z second handu?

first dress - LINK
necklace - LINK
second, third, fourth dress - sh

You May Also Like

8 komentarze

Blogaski

Jestem tu:

SpisBlog

zblogowani

zBLOGowani.pl