Dlaczego założyłam Tindera

anna_sitek

P.S. Ta fajna dziewczyna na fotkach, to nie ja!
Co to ten cały Tinder?!

 Jestem przekonana, że wiele z Was kojarzy tę aplikację. Jednym ona się dobrze kojarzy, a drugim trochę gorzej. Ja raczej omijałam ją szerokim łukiem i zastanawiałam się dlaczego ludzie czatują z obcymi w internecie. Nigdy nie myślałam poważnie o założeniu tam konta, ale skoro kilkoro znajomych tak ją chwaliło stwierdziłam, że czemu nie. Przecież kiedyś miałam konto na Interpals i poznałam tam wiele świetnych osób. Ale randki prze internet?! Po zainstalowaniu doszłam do wniosku, że aplikacja jest bardzo intuicyjna i całkiem przyjemna w użyciu. Po prostu lajkujemy sobie kogoś, kto nam się podoba, albo odrzucamy, jeśli nie jest w naszym typie. Już od razu możemy zwrócić uwagę na płytkość aplikacji. Ocenianie ludzi wyłącznie po ich zdjęciach? Tragedia! Jednak nie do końca o to w tym chodzi. Do swojego opisu możemy dodać również krótki, chwytliwy "tekst na podryw", albo po prostu jakiś żartobliwy opiś. Ja napisałam, że w poprzednim wcieleniu byłam kotem, ponieważ uwielbiam spać. Wiecie jak to zadziałało na potencjalnych adoratorów? Niektórzy pisali do mnie z tekstem o zostawianiu pułapek w postaci kartonowego pudełka, w dodatku komentowali moje fotki właśnie z kotem w roli głównej. Nieźle! Nie wiesz co napisać? Zagadaj o kocie! Ja również traciłam głowę dla fotek z pieskami i innymi słodkimi zwierzakami. Konto założyłam przez Facebooka, więc automatycznie wszystkie informacje o mnie przeszły stamtąd.


P.S. This cool girl in the pics, it's not me!
What is this Tinder ?!
 I'm convinced that many of you associate this application. One it associates well, and the other a little worse. I rather circumvented it with a broad bow and wondered why people are chatting with strangers on the internet. I never seriously thought about setting up an account there, but since several friends so praised it I found out why not. I used to have an account on the Interpals and I met many great people there. But dating in the internet ?! After installing, I came to the conclusion that the application is very intuitive and quite nice to use. We just pretend to be someone we like or reject if it is not our type. We can immediately notice the shallowness of the application. Assessing people only after their pictures? Tragedy! But that's not exactly the point. For our description we can add a short, catchy "pick-up line", or just some funny joke. I wrote that in the previous incarnation I was a cat because I love to sleep. You know how it worked for potential worshipers? Some have written to me with the text about leaving traps in the form of a cardboard box, in addition to commenting on my pics with the cat in the lead role. Not bad! Do not know what to write? Talk about a cat! I also lost my head for photos with dogs and other cute animals. My account was created by Facebook, so all information about me went from here.


anna_sitek

Zaczęłam traktować Tindera również jako świetne narzędzie do nauki angielskiego. Nie macie pojęcia ilu tam jest obcokrajowców! Większość z nich to młodzi studenci Erasmusa uczący się np. w Krakowie. Aplikacja pokaże nam albo mężczyzn albo kobiety, to zależy kogo wybierzemy. Istnieje również limit lokalizacyjny - do 161 km. Zakres wieku zostaje ustawiony automatycznie - od 18 do 30 lat, oczywiście możemy go później zmienić. Ja rzadko lajkuję młodszych - po prostu wolę pisać ze starszymi (to mogło zabrzmieć trochę dziwnie). :) Możemy dodać swojego Instagrama, zainteresowania itd. 

I started to treat Tinder as a great tool for learning English. You have no idea how many foreigners there are! Most of them are young Erasmus students learning eg in Cracow. The application will show us either men or women, it depends who we choose. There is also a location limit of up to 161 km. The age range is set automatically - from 18 to 30 years, of course we can change it later. I rarely lace the younger - I just prefer to write with the older (it may sound a little strange). We can add your Instagram, interests, etc.

anna_sitek

Na razie nie trafiłam na nikogo specyficznego, więc mam nadzieję, że już nie trafię haha. Czasami możemy dostać zaproszenie na spotkanie, jednak myślę, że warto kogoś poznać trochę dłużej i dopiero później się umówić.
Można tu spotkać bardzo fajne osoby, a tematy do rozmów są nieograniczone. Kiedyś poznawanie znajomych przez internet wydawało mi się dziwne, ale z biegiem czasu wcale nie jest tak źle. Większość z tych osób po prostu nie ma czasu na poznawanie dziewczyn w realu, dużo pracują lub podróżują. To żaden wstyd! A teraz dam Wam kilka rad jak korzystać z Tindera:

So far I have not hit anyone specific, so I hope I will not hit haha. Sometimes we can get an invitation to meet, but I think it is worth getting to know someone a little longer and only then to make an appointment.
You can meet very nice people, and topics to talk are unlimited. I used to get to know friends on the internet but it was not so bad at the time. Most of these people just do not have time to get to know the girls in real life, work or travel a lot. It's no shame! And now I will give you some tips on how to use Tinder:

anna_sitek

Po pierwsze: Nie oceniajcie wyłącznie po zdjęciach! Warto poczytać również opisy, niektóre z nich są bardzo oryginalne i śmieszne.

Po drugie: Bądźcie sobą! Nie warto udawać kogoś, kim nie jesteście naprawdę.

Po trzecie: Polecam dodać fotki związane z Waszymi zainteresowaniami lub jakieś zabawne zdjęcia.

Po czwarte: Nie polecam umawiać się z kimś, kogo znamy od dwóch godzin. No chyba, że to będzie ktoś naprawdę wyjątkowy

Po piąte: Jeśli już się z kimś spotykacie, to fajnie by było, gdybyście powiedzieli o tym komuś znajomemu. Będziecie czuć się pewniej i bezpieczniej. Koniecznie umawiajcie się w miejscu publicznym.

Po szóste: Nie warto się poddawać! Nawet jeśli już czwarty raz ktoś okazał się dziwakiem. W końcu spotkamy swojego księcia z bajki!

Po siódme: Aplikacje ułatwiające życie są teraz coraz bardziej powszechne, więc Tinder nie jest niczym gorszym.

First: Do not judge by pictures only! You should also read the descriptions, some of them are very original and funny.

Second: Be yourself! Do not pretend to be someone you are not really.

Third: I recommend adding photos related to your interests or some funny pictures.

Fourth: I do not recommend dating someone we have known for two hours. Unless it is someone who is really unique

Fifth: If you already meet someone, it would be cool if you told someone about it. You will feel safer. Make sure you are in a public place.

Sixth: Do not give up! Even if the fourth time someone turned out to be a weirdo. Finally, you will meet our prince from the fairy tale!

Seventh: Life-enhancing applications are now becoming more and more commonplace, so Tinder is no worse.

anna_sitek

Jeżeli myśleliście, że dam Wam porady dotyczące skutecznego podrywu, to niestety nie trafiliście na tę stronę, co trzeba. Ja jedynie podzielę się z Wami moimi przemyśleniami na temat takiej formy poznawania ludzi. Moje spostrzeżenia:

Najważniejsze jest pierwsze zdjęcie - pierwsze wrażenie.
Dziel się swoimi zainteresowaniami.
Żadnych fotek w stylu króla/królowej melanżu lub Sebixa.
Najlepsze są zdjęcia ze zwierzakami.
Najwięcej osób możesz poznać w przedziale wiekowym 20-30 lat.
Napisz pierwszy lub pierwsza. To nieprawda, że dziewczyna nie może zagadać. (Chociaż ja nigdy do nikogo pierwsza nie napisałam, ale ciii...)
Wiem, że nikt o tym nie wspomina, ale warto pisać z obcokrajowcami po angielsku.

If you thought I would give you tips on how to effectively grab, then unfortunately you have not hit this page what you need. I will only share with you my thoughts on such a form of getting to know people. My observations:

The first picture is the first impression.
Share your interests.
No photo in the style of king / queen melange or Sebix.
The best photos are with pets.
The greatest number of people can be found in the age range of 20-30 years.
Write first or first. It's not true that a girl can not talk. (Although I never wrote to anyone first, but shhh...)
I know no one mentioned it, but it is worth writing to foreigners in English.

anna_sitek

Wiem, że moja modelka zabije mnie, że dodałam te zdjęcia, ale zaryzykowałam. :)

I know my model will kill me that I added these photos but never mind. :)


anna_sitek

anna_sitek

Koniecznie dajcie mi znać, czy korzystacie z Tindera! :) Buziaki!

Please let me know if you are using Tinder! :) Kisses!

Komentarze

 1. Świetna stylizacja. Super wyglądasz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia i stylizacja! Osobiście przyznam się, że z niego korzystam i udało mi się poznać wiele osób, które teraz są moimi wspaniałymi kompanami do tańca i różańca!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie korzystałam z tej apki.
  Modelka piękna i stylozacja piękna.:)
  Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawie :) i fajne porady :) takie życiowe!
  Torebka na zdjęciach śliczna :)
  zapraszam migliorevita.blogspot.com/2017/10/porsche-928-gt-w-poaczeniu-z-moda.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie korzystam z Tindera. Jestem w stałym i szczęśliwym związku od 7 lat. Mam również grupkę świetnych przyjaciól i dlatego nie czuję potrzeby z korzystania z tej aplikacji.
  Ps. Ci do zestawu - to super stylizacja! :) Najbardziej zwróciłam uwagę na koszulę i na piękną torebkę ♡

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie korzystam z Tindera. Jestem w stałym i szczęśliwym związku od 7 lat. Mam również grupkę świetnych przyjaciól i dlatego nie czuję potrzeby z korzystania z tej aplikacji.
  Ps. Ci do zestawu - to super stylizacja! :) Najbardziej zwróciłam uwagę na koszulę i na piękną torebkę ♡

  OdpowiedzUsuń
 7. Nogdy tinder mnie nie interesował i raczej nie zainteresuje, ogólnie nie przepadam za portalami randkowymi, bo uważam iż są płytkie i nie jestem przekonana czy przez internet można spotkać "miłość życia". Ogólnie post fajny, przyjemnie się czyta, więc przyda się dla osób, które chcą zacząć zabawę z tą apką ;)
  http://kuraibanii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. tinder zalozylam z kolezanka na studiach jak jeszcze chodzilam i zesmy tak ocenialy przez godzine, a potem skasowalam :D

  OdpowiedzUsuń
 9. ja nie wiem co to ów portal i mi dobrze się z tym żyje;p

  OdpowiedzUsuń
 10. W dzisiejszych czasach bardzo wiele związków zaczęło się od spotkania z "internetu" więc uważam ze ta aplikacja jak i inne są jak najbardziej ok. Obraz wizualny to pierwsze na co zwracamy uwagę zarówno w świecie realnym jak i wirtualnym.
  Ja np tak poznałem moją dziewczynę .
  Pozdrawiam
  www.christophermakowski.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Miałam tindera przez jakiś czas. Ciekawa aplikacja. dużo osób można poznać i rzeczywiście pod szlifować język :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo ładny zestaw, podoba mi się koszula i torebka <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Podobne do Tindera ★BZYKANIE24.PL★

  OdpowiedzUsuń
 14. Takie portale wcale nie są złe i można poznać na nich interesujące osoby, ale warto na początek przeczytać o tym, w jaki sposób rozmawiać z innymi osobami. Na stronie https://kobiecystyl.pl/o-czym-i-jak-pisac-z-dziewczyna-32-niebanalne-przyklady/przykłady, jak pisać z dziewczyną, aby było ciekawie, interesująco i aby nie było nudno.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty

stylowanka na Instagramie