Blogmas 2017 #1 Christmas DIY

christmas_diy

Kochani! Świąteczny klimat bardzo szybko u mnie zagościł. Aby nie znikł tak szybko stwierdziłam, że muszę zrobić w tym roku taki typowy, klimatyczny Blogmas 2017! Jestem pewna, że uwielbiacie ozdabiać swoje domy i mieszkania z okazji nadchodzących świąt. Dzisiaj podsunę Wam pewien pomysł, który sprawi, że Wasze świąteczne drzewko będzie wyglądało magicznie. Już pokazywałam te świąteczne zawieszki na swoim Instagramie LINK. Robiłam je już rok temu, ale wtedy nie użyłam farb, tylko wypalarki do drewna. Wiem, że nie każdy posiada coś takiego, dlatego w tym roku trochę zmodyfikowałam ten pomysł.

Dear! The Christmas atmosphere was very fast in me. In order not to disappear so fast I stated that I have to do this typical climate blogmas 2017! I am sure that you love to decorate your homes and flats for the coming holidays. Today I will give you an idea that will make your Christmas tree look magical. I've been showing these Christmas pendants on your Instagram LINK. I did it a year ago, but then I did not use paint, only wood burners. I know that not everyone has such a thing, so this year I modified a little bit of this idea.


christmas_diy

 Potrzebujemy okrągłych drewienek. Ja wycięłam je z pomocą mojego taty. Każdy z nich koniecznie musi posiadać małą dziurkę, aby przewlec przez nią sznurek. Muszą jakoś wisieć. :)

We need round pieces of wood. I cut them out with the help of my dad. Each of them must necessarily have a small hole to pass through the string. They must be hanging around. :)

christmas_diy

 Potrzebujemy także ozdobny sznurek oraz farb olejnych. Te kupiłam za 10 zł w Biedronce. :) Czasami można tam trafić na takie cudeńka!

We also need a decorative twine and oil paint. I bought for 10 zł in Biedronka. :) Sometimes you can go to such a place!

christmas_diy

 Wzorki możecie wymyślić sami lub skorzystać z gotowych w internecie. Na takich zawieszkach możecie namalować absolutnie co chcecie!

You can come up with your own designs or make use of the ready made on the internet. You can paint whatever you like!

christmas_diy

christmas_diy

christmas_diy
Co sądzicie o takiej dekoracji? Myślę, że jest również możliwość kupienia gotowych, okrągłych drewienek. Takie "bombki" nadadzą Waszemu drzewku leśnego klimatu. Ja idę robić kolejne!
Dajcie znać w komentarzu co sądzicie!

What do you think of such a decoration? I think it is also possible to buy ready-made round beaters. These "baubles" will give your tree a forest-like climate. I'm going to do another!

Let me know in the comment what you think!

Komentarze

 1. Lubię takie nietypowe dekoracje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne te krążki, oddają domowe ciepło. :-) Kocham Święta i klimat jaki czuć w powietrzu. <3 W tym roku to będą pierwsze święta w moim domu. Z moimi bliskimi, już nie mogę się doczekać, a jako Pani domu będę musiała się postarać o niepowtarzalny klimat. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spróbuj jeszcze podkładu do drewna i zabezpiecz malinki na sam koniec by się nie zniszczył bo szkoda by było :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oryginalny pomysł, zwłaszcza, że w żadnym sklepie się tego nie znajdzie :D
  patimelife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mega uroczo wyglądają! <3 Takie własnoręcznie zrobione dekoracje mają duszę! I to jest w nich najpiękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie Ci wyszły! Nadal nie wiem, co podarować członkom mojej rodziny i właśnie tym wpisem zainspirowałaś mnie do zrobienia czegoś własnoręcznie! A może nawet zrobię te ozdoby? :)

  https://www.buszujwkuchni.com - zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Prześliczne! Wujek obiecał przywieźć mi takie krążki i już się nie mogę doczekać. Ps.mam identyczne farbki :) Bardzo oryginalna ozdoba świąteczna!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty

stylowanka na Instagramie