Mustard & pink sweater | Pamiętasz kim chciałeś zostać będąc dzieckiem?

mustard_sweater

 mustard sweater - LINK
skirt - sh
shoes - Centro
pink sweater - LINK

mustard_sweater02

Robi się chłodno, więc coraz częściej sięgamy po wygodne i przytulne sweterki. Dzisiaj przychodzę z dwiema propozycjami na to, jak je nosić. Sweterki wcale nie muszą być nudne! 
Do pierwszej stylizacji wybrałam musztardowy sweterek, spódnicę w kratę oraz czarne buty na obcasach ze złotym czubkiem. Sweter jest bardzo miły w dotyku i zdecydowanie częściej będę go zakładała do spódnic, niż do spodni.

It's getting cold, so we're more and more drawn to comfortable and cozy sweaters. Today I come with two suggestions for how to wear them. Sweaters do not have to be boring!
For the first styling I chose a mustard sweater, plaid skirt and black gold heeled shoes. The sweater is very nice to touch and I will definitely put it on skirts rather than trousers.

mustard_sweater03

No właśnie, pamiętasz jeszcze kim chciałeś zostać? Księżniczką, a może aktorką? Strażakiem, policjantem, lekarzem, projektantką mody dla psów, piłkarzem... To tylko niektóre z zawodów, które kiedyś marzyły się moim znajomym. Ja chciałam zostać lekarzem weterynarii i leczyć kangury w Australii. Poważnie! Było to spowodowane tym, że jako dziecko naoglądałam się Kliniki pod kangurem na Polsacie. Poza tym leczyłam z kuzynką ranne koty i jako dziesięciolatka miałam bardzo obszerną wiedzę na temat kocich chorób. Dość ironiczny był fakt, że byłam uczulona na koty... 

Well, you remember who else you wanted to become? A princess, or an actress? A firefighter, a cop, a doctor, a fashion designer for dogs, a football player ... These are just some of the professions that my friends wanted to be in their childhood. I wanted to become a veterinary doctor and heal the kangaroos in Australia. Seriously! This was due to the fact that as a baby I looked at the clinic under the kangaroo on Polsat. Besides, I cared for cats and as a ten year old I had very extensive knowledge of cat diseases. Quite ironic was the fact that I was allergic to cats ...

musztardowy_sweter

Czy udało Ci się zostać tym, kim chciałeś? Nigdy nie chciałam zostać blogerką mimo, że dziesięć lat temu skrobałam sobie coś tam na Onecie. O dziwo ten blog wciąż istnieje! Jednak czuję, że fajnie jest być blogerem. Każdego dnia mogę być tym, kim chcę. Jednego dnia jestem kucharką, innego ubiorę się elegancko i będę pięknością jak z żurnala, jeszcze innego będę makijażystką, później modelką. Podzielę się z Wami przemyśleniami, więc mogę być też filozofem, psychologiem, a także dietetykiem. Nie no żartuję, ale fotografką też mogę być!

Have you managed to stay what you wanted? I never wanted to become a blogger, even though ten years ago I was scraping something out of Onet. Surprisingly, this blog still exists! But I feel good to be a blogger. Every day I can be what I want. One day I am a chef, another will dress up elegantly and I will be a beauty like a journalist, yet another will be a make-up artist, later model. I will share with you thoughts, so I can also be a philosopher, psychologist, and dietician. I'm just kidding, but I can be a photographer too!

musztardowy_sweter

A Ty kim chciałeś zostać będąc dzieckiem?

What did you want to be when you were a child?

musztardowy_sweter

musztardowy_sweter

musztardowy_sweter

musztardowy_sweter

musztardowy_sweter

musztardowy_sweter

musztardowy_sweter

musztardowy_sweter

pink_sweater

pink_sweater

pink_sweater

pink_sweater

pink_sweater

pink_sweater

Komentarze

 1. bardzo ładna spódniczka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny pomysł na zdjęcia, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia.
  W dzieciństwie chciałem być nauczycielem , aktorem i piosenkarzem.
  To się nie sprawdziło i zostałem Blogerem. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna stylizacja

  http://nouw.com/skucinska

  OdpowiedzUsuń
 5. Też miałam bloga na onecie, piątka:) Ładne lustro i sweterek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Musztardowy sweter od razu przyciągnął moją uwagę! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ten żółty sweter jest świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam musztardowy ;)
  Oo pisałaś bloga na Onecie? Ja też! Jakieś 7-8 lat temu :)

  Pozdrawiam,
  www.ankyls.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja miałam wtedy 10 pomysłów na minutę. :D Świetnie wyglądasz. :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja zawsze chciałam być aktorką, pisarką, scenarzystką, dziennikarką, reżyserką :D To takie banalne, ale prawdziwe i pełne pasji marzenia z dzieciństwa. Uwielbiam Twoje wpisy. Zdjęcia również rewelacyjne ♥
  Pozdrawiam cieplutko :*
  ULCIIAKK ♥

  OdpowiedzUsuń
 11. love your style girl like your combination..
  https://wpthemesfree.website best wordpress premium themes

  OdpowiedzUsuń
 12. W dzieciństwie chciałam zostać podróżnikiem - zgubne skutki czytania książek...;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękna jest ta stylizacja ze sweterkiem! :)
  Ahh, przez moją głowę przeleciało tak dużo zawodów, kiedy byłam dzieckiem, że nawet ich wszystkich nie pamiętam.. ale jako pierwsze chyba wpadło mi do głowy, że nauczycielką, bo miałam bardzo fajną panią w podstawówce w kl. 1-3 i ona chyba mnie jakoś inspirowała :) Weterynarz też oczywiście był, bo zwierzątka od zawsze kocham <3

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty