Budapest Diaries

Budapest
 Cześć! Chciałabym się dzisiaj podzielić z Wami zdjęciami z Budapesztu. Wybrałam się tam razem z koleżanką na weekend. Później Asia poleciała do Kosowa, skąd wysłała mi mnóstwo wspaniałych zdjęć. Ja byłam w Budapeszcie pierwszy raz i naprawdę bardzo miło wspominam tę podróż.

Gellerthegy

 W jeden dzień udało nam się naprawdę badzo dużo zwiedzić! Najpierw poszłyśmy na Górę Gellerta, czyli po węgiersku Gellert-hegy. Jest to naprawdę piękne miejsce z niesamowitym widokiem! Trochę nam zajęło dostanie się tam, ale było warto. Na wzgórzu została wzniesiona również Cytadela, która aktualnie jest doskonałym punktem widokowym i została umieszczona na liście dziedzictwa UNESCO. Oprócz twierdzy na szczycie znajduje się również Pomnik Wolności.

Gellerthegy

 Byłyśmy także na Baszcie Rybackiej, który jest jednym z najbardziej znanych budapesztańskich zabytków, na Zamku Królewskim i w Parlamencie nad Dunajem. Na Baszcie mi się bardzo podobało, a budynek Parlamentu jest naprawdę piękny. Szkoda, że nie mogłam zrobić zdjęć stylizacji z sukienką na jego tle.

art

building

 Jednym z mniej znanych atrakcji w Budapeszcie są Buty na brzegu Dunaju. Jest to pomnik odsłonięty w 60. rocznicę Holokaustu. W butach możemy znaleźć wszelkiego rodzaju przedmioty. Między innymi świeczki, cukierki, wstążeczki, flagi. Myślę, że jest to swego rodzaju hołd dla zmarłych.

shoes 
budapest

Byliście kiedyś w Budapeszcie?

budapest

budapest

Kochani, przy okazji chciałabym Wam powiedzieć trochę o pozycjonowaniu stron. Teraz niemal na każdej witrynie większość ruchu pochodzi z wyników wyszukiwania pewnych słów, zwanych kluczowymi, w wyszukiwarce Google. Większość reklam nie daje takich efektów, jak wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania. Myślę, że jest to także najtańsza forma reklamy. Musimy o to zadbać, zwłaszcza jeśli prowadzimy własny biznes.

Większość firm pozycjonujących oferuje swoje usługi w ramach tzw. płatności za efekty. Oznacza to, że nasza strona jest pozycjonowana, ale płacimy tylko, jeśli efekt zostanie osiągnięty.
W sumie brzmi to świetnie, jednak należy zwrócić uwagę na szczegóły. Efekty pozycjonowania widoczne są zwykle najwcześniej po kilku miesiącach, przy czym firmy pozycjonujące dla bezpieczeństwa wpisują w umowie okresy roczne. Jest to czas, który oni mają na osiągnięcie efektów.
Na czym polega pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie stron to obowiązek, jeśli chcesz zaistnieć w internecie!
 Ranking wyników wyszukiwania oparty jest w większości nie na samej treści strony, lecz na jej reputacji. Dla większości wyszukiwarek istotne jest, ile osób poleca naszą stronę, czyli ile odnośników do naszej witryny znajduje się na innych stronach. Bardzo kluczowe jest też to, pod jakim napisem znajduje się odnośnik do naszej witryny. Możemy zająć się tym sami albo powierzyć to profesjonalistom.

Komentarze

 1. Ale tam pięknie 😍 Cudowne zdjęcia 😉
  Pozdrawiam,

  Miśka
  http://miska-grabowska.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam że jeszcze w Budapeszcie nie byłam. A to zdjęcie z butami zrobiło na mnie chyba największe wrażenie...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne zdjęcia. Zapierają dech w piersiach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Byliśmy w Budapeszcie i uwielbiamy to miasto :) Planujemy jeszcze tam wrócić!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe miasto. Jakby była możliwość, chętnie bym pojechała

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna fotorelacja z podróży :) aż się chce odwiedzić Budapeszt :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty

stylowanka na Instagramie