Małe zakupy z Dresslily


 Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka ciekawych gadżetów, które możecie znaleźć na stronie LINK
Może od razu zacznę od tej genialnej butelki, dzięki której Wasza woda zyska owocowy smak. Możecie do niej wrzucić przeróżne owocki! Ja najbardziej polecam cytrusy, między innymi pyszne cytrynki. Jedynym minusem jest brak tzw. dziubka do picia, ponieważ woda może się rozlać, gdy chcecie ją szybko wypić oraz brak filtra. Jednak nie jest to aż tak bardzo problematyczne, ponieważ mam dzbanek filtrujący, który zresztą bardzo Wam polecam. :)
Butelkę znajdziecie tutaj LINK


Welcome! Today I would like to show you some interesting gadgets that you can find on the LINK website
Maybe I will start right away from this genius bottle, thanks to which your water will gain a fruity taste. You can throw in all kinds of sheep! I recommend citruses, including delicious lemons. The only downside is the lack of so-called a drinking tip, because the water can spill when you want to drink it quickly and the lack of a filter. However, this is not so much problematic, because I have a filter jug, which I recommend to you. :)Lubicie marmurkowe pędzelki? Myślę, że te przypadną Wam do gustu. :) Są idealne do makijażu oczu.Uwielbiam urocze łyżeczki! Kiedy zobaczyłam łyżeczkę z kotkiem to od razu stwierdziłam, że muszę ją mieć! Tego cudeńka jeszcze nie testowałam, ale dam znać jak się sprawdził. :)


Przy okazji być może zainteresuje Was temat tego jakie okładziny hamulcowe wybrać? Jeśli posiadacie auto to ten temat z pewnością nie jest Wam obcy. :)
Istnieje bardzo dużo stron, na których możecie wybrać klocki hamulcowe. Jest to bardzo ważne, aby dokonać zakupu u sprawdzonego producenta, dzięki temu macie pewność, że produkt będzie Wam służył przez wiele lat.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

stylowanka na Instagramie