Domki holenderskie

 

Czym dokładnie jest domek holenderski? Jest to tzw. dom na kołach, który jest alternatywą dla drewnianej lub murowanej nieruchomości rekreacyjnej. Ich cena jest bardzo atrakcyjna dlatego coraz więcej osób decyduje się w ich inwestycję. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest fakt, że taki domek możemy przestawić z jednego miejsca na drugie. Jeśli chodzi o prawo pod jakie podlega taki domek to jest on traktowany jako domek tymczasowy, czyli przeznaczony do tymczasowego użytkowania. 

Każdy z nas marzy o posiadaniu domku letniskowego w pięknym miejscu, które będzie można odwiedzać w wakacje lub na święta. Nie ważne czy postawimy taki domek w górach czy nad morzem - każde z tych miej jest równie pięknie, zwłaszcza, że większość z nas mieszka w mieście i odpoczynek nad jeziorkiem jest dla nas czymś wyjątkowym. Taki domek może być postawiony na działce przez 120 dni.

A jak to wygląda w kwestii finansowej? Wszystko zależy od materiału, z którego został wykończony oraz wyposażenia. Na rynku są dostępne obiekty w wymiarach 9x2,5 m - 4x12 m. Jeśli domek zostanie wykończony panelami z modyfikowanego tworzywa PVC to jego cena będzie niższa niż domku wykończonego drewnianymi panelami. 

Jedną z firm oferującą sprzedaż takich domków jest Holiday Sport. W ich ofercie znajdziemy domki w cenie już od 30 000 zł. Firma działa w branży już 20 lat, zatem myślę, że warto jej zaufać w tej kwestii.

Komentarze

 1. Myślę, że cudownie się odpoczywa w takim domku. Uroczy i na pewno wygodny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym tam pojechać...

  https://swiatowstrety.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam wnętrza w takim stylu. Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Domki mają swój klimat. Tutaj można się przenieść w inny świat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Domek holenderski wykonany w technologii modułowej to nie tylko idealne miejsce do letniego wypoczynku. Teraz wiele firm wykonuje takie budynki również w wersji całorocznej.
  https://mobile-development.pl/domy-modulowe/

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podoba mi się wnętrze takie jak w tych domkach. Ma to swój klimat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Odkrywam urok holenderskich domeczków! Kolorowe fasady, urokliwe ogrody - to jak bajka, a nie rzeczywistość!

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie domki holenderskie często są stawiane nieopodal jezior. Nie ukrywam, że jestem wielkim miłośnikiem takiego klimatu. Jeziorko, domek, łódka i kamizelka na łódź, bo niestety nie potrafię zbyt dobrze pływać, więc nie ma opcji, abym wypłynął na jezioro bez niej (nie czułbym się najzwyczajniej bezpiecznie).

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty

stylowanka na Instagramie