Urządzenie salonu

 

Wiele osób zastanawia się jak urządzić salon w taki sposób, że będziemy się w nim czuli komfortowo, przytulnie oraz nasi znajomi będą chętnie nas odwiedzać. Nawet jeśli nasz salon jest niewielki to wciąż mamy szansę na zaaranżowanie go w ciekawy sposób. Taki salon występuje bardzo często w połączeniu razem z kuchnią, a raczej z aneksem kuchennym. Taka kombinacja sprawia, że jest to serce domu lub mieszkania. Należy zatem dokładnie przemyśleć projekt lub zlecić to architektom wnętrz lub osobom, które zajmują się tym zawodowo. 

Bardzo ważnym elementem w takim salonie staje się stolik kuchenny oraz stół do kuchni. To właśnie wokół tych mebli cała rodzina spędza wspólnie czas i dyskutuje na codzienne tematy. Wybór dobrego stołu sprawi, że będzie on nam służył przez lata i stanie się ozdobą całego domu.

Komentarze

 1. Też mam takie zdanie na ten temat , ja zamierzam właśnie w przyszłości do domu zatrudnić architekta bo to świetna opcja :D
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Salon przede wszystkim musi być dostosowany do potrzeb domowników. Bo cóż z tego, że będzie wymuskany przez architekta, jak nie będzie funkcjonalny?
  Aromatycznych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Salon to bardzo ważne pomieszczenie w domu, musi być dostosowany do naszych potrzeb. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dodatki także mają spore znaczenie. To one dodają charakteru danemu miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię ładne wnętrza nie tylko w salonie. Możliwe, że kiedyś skorzystam z pomocy architekta.

  OdpowiedzUsuń
 6. dla mnie w salonie musi być wygodny zestaw wypoczynkowy, klimatyzacja by nie było za ciepło, a także duże okna by było zawsze jasno i był dało się przewietrzyć pomieszczenie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty