Happy Easter

 
 Cześć!
 Dzisiaj wyjątkowo chciałabym opublikować notkę, na której znajdą się klimatyczne zdjęcia związane z Wielkanocą. :) Święta szybko mijają, ale mam nadzieję, że spędziliście je w rodzinnym gronie, choć kolejny raz w tym roku - z ograniczeniami. Dla mnie jest to swego rodzaju lekcja do docenienia prostych rzeczy jakimi są rodzinne śniadanie, wspólny uroczysty obiad, refleksja podczas modlitwy w kościele... W Poniedziałek Wielkanocny spotykaliśmy się z całą rodziną i często oblewaliśmy siebie nawzajem. Tak wyglądały moje święta, gdy byłam dzieckiem, i choć od kilku lat stało się to dla mnie rutyną, a Śmigus Dyngus już dawno nie jest przeze mnie obchodzony to w tym roku zmusiło mnie to do głębszych przemyśleń.
Chciałabym wszystkich zmotywować do doceniania tego, co mamy. Zwyczajnych, prostych rzeczy, takich jak miłość, przyjaźń, wspólnota. W czasie Świąt nikt nie powinien być samotny...
 Szukacie prezentu na specjalną okazję? A może biżuteria? https://925.pl/ Tutaj znajdziecie przeróżne łańcuszki, zawieszki oraz bazy do bransoletek wyróżniające się jakością oraz kobiecym designem. Biżuteria to ponadczasowy podarunek, który nigdy nie wyjdzie z mody i z pewnością zadowoli każdego. Dzięki takim zestawom możliwe jest zaprojektowanie własnej biżuterii - wedle uznania. :)

Po prostu... Wesołych Świąt!

Komentarze

Popularne posty

stylowanka na Instagramie